Na stránke voicecasting si môžete 24 hodín denne objednať tieto služby:

  • hlasový casting / voicecasting
  • hlasy hercov / actor´s voices
  • detské hlasy / children voices
  • aj cudzie jazyky / including foreign languages
  • firemné odkazovače / company voice mail
  • hlasové schránky / voice boxes
  • automatické hlasové systémy / automatic voice systems
  • navigácie / navigations
  • databáza komerčných hudieb / commercial music database
  • rezervácia štúdia / studio booking

DEMO 1 DEMO 2 Voice Sample

Enter Voice Database Zavolať

Music zone

Želáme si, aby ste sa rýchlo, bez zbytočných prieťahov, dostali ku kvalitnej reklamnej hudbe. V databáze sa nachádza vyše 15 000 hudieb v roznych hudobných štýloch a každým mesiacom pribúdajú. Dôležitý je pre nás flexibilný výber z rôznych štýlov. Snažíme sa, aby stavba každej hudby zodpovedala štandardom súčasného 30 sekundového spotu. Neustále doplňujeme databázu o nové hudby rôznych štýlov a radi sa s vami podelíme o vaše názory a pripomienky.


Show Demo Music Sample Music tutorial

Enter Music Zone Zavolať
Silvia Balcová
Voiceagent junior
00421 905 756 176 silvia@voicecasting.sk

Voicecasting je profesionálna databáza hlasov prístupná na internete 24 hodín denne.

Na stránkach voicecasting nájdete originálne nahrávky slovenských hercov a moderátorov. Ich počet každým mesiacom narastá. V ponuke nájdete aj hlasové ukážky v iných jazykoch: anglické, české, maďarské, nemecké, ruské, ukrajinské a dalšie. Všetky hlasy v databáze sú tzv. native speakeri a sú k dispozícii na nahrávanie diel priamo na Slovensku.Hlasy môžete počúvať, vytvárať si shortlisty, posielať ich svojim klientom na počúvanie a schálenie a ktorýkoľvek z hlasov si môžete objednať na nahrávanie vášho diela.

Voicecasting vám zabezpečí aj kompletnú all inclussive zvukovú postprodukciu vrátane prenájmu nahrávacieho štúdia a koordinácie všetkých zložiek potrebných na finalizáciu profesionálneho zvuku podľa požiadaviek klienta.

Okrem databázy hlasov tu nájdete aj exkluzívnu databázu hudieb MUSIC ZONE.Vyše 12 000 skladieb a scénických podmazov rôznych žánrov (zväčša 30 sekundových a ich počet každým mesiacom narastá), okamžite použiteľných do reklám a ostatných audiovizuálnych diel, s garanciou exkluzivity počas obdobia platnosti licencie. Autori týchto hudieb sú slovenskí a českí hudobní skladatelia. Tieto hudobné diela nenájdete nikde inde, iba v tejto databáze, a preto garantujeme ich absolútnu exkluzivitu. To znamená, že použitú hudbu počas platnosti licencie nemôže použiť nikto iný v žiadnom inom diele.

Voicecasting vám zabezpečí aj hudbu komponovanú na mieru, kompletnú produkciu zvukovýroby na kľúč, bohatý archív ruchov, poradenské a konzultačné služby v oblasti audiovizuálnej tvorby.